Copacetic CREAM Krem do włosów
Giętki, zagęszczający krem, który zapewnia łatwy chwyt. Definiuje luźniejsze style o subtelnym zapachu migdałów. Zawiera olej migdałowy i pantenol, które poprawiają kondyzcję i zdrowie włosów. Świetnie się sprawdza do kręconych włosów oraz jako prestyler na mokre włosy.
Chwyt: Produkt o średnim chwycie i średnim połysku.
sposób użycia: Nabierz palcami niewielką ilość wodnegj pomady Clay od Copacetic, rozetrzyj w dłoniach, a następnie nałóż na włosy i je wystylizuj.
skład: Aqua, Petrolatum, Steareth 21, Propylene Glycol, Benzaldehyde, PVP, Cera Alba, VP/VA copolymer, Polyquatermium 7, Lanolin, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Ethyhexyl Glycerin, Panthenol
Pojemność: 100 ml
Copacetic CREAM Krem do włosów 100 ml
- Marki Copacetic
- Kod Produktu: CCREME100
- Dostępność: W magazynie
- 69,00zł
-
49,00zł
Produkty Powiązane
Broda & Ty - Olejek do brody 50ml Lawenda & pomarańcza
Broda & Ty - Olejek do brody 50ml Lawenda & PomarańczaProducentem olejku jest poznański barbershop "RAZOR" golib..
49,00zł
Tagi: Krem do włosów, glinka do włosów, COPACETIC,